AquaGarden

Historia firmy

Uczymy się od natury

( o nas )

Wszystko zaczęło się od akwarystyki, którą zajmujemy się od ponad 17 lat. Przez te kilkanaście lat zbieraliśmy wiedzę oraz doświadczenie. Ciągła styczność z wodą i naturą sprawiła, że w temacie chemii wody, filtracji i zależności między parametrami mamy już duży bagaż doświadczeń i wiedzy, którą przekładamy na ogrody wodne. Dzięki niej każde oczko wodne / staw kąpielowy czy też inne atrakcje wodne, które wykonujemy mają profesjonalnie dobrany system filtracji dzięki czemu woda pozostaje cały czas krystalicznie czysta i pozbawiona inwazji glonów (bez stosowania żadnej chemii).

Od zawsze byliśmy zwolennikami natury, dlatego każde oczko czy ogród robimy tak jakby zaplanowała go matka natura.... Niedopuszczalne jest, aby w oczku była widoczna folia, sztucznie ułożona "kaskada" z wystającą rurką czy też kamienie. Staramy się wykonywać coraz ambitniejsze plany i realizować każde wyzwanie postawione naszej firmie. Cały czas się rozwijamy i mocno inwestujemy w park maszynowy, aby zapewnić Państwu profesjonalną usługę w krótkim czasie na najwyższym poziomie. Do każdego inwestora podchodzimy indywidualnie.

Działamy głównie w wojewódzkie łódzkim, nie mniej jednak wszystkie realizacje z wyjątkiem ogrodów wykonujemy w całej Polsce.

Znajdź nas