AquaGarden

Historia firmy

Uczymy się od natury

( o nas )

Nasza firma powstała w 2015 roku, jednak wiedzę i praktykę zdobywaliśmy dużo wcześniej w Naszym prywatnym ogrodzie liczącym nieco ponad 1ha. Doświadczenie i dużą ilość wiedzy przenieśliśmy z Naszej pasji jaką jest akwarystyka (słodkowodna i morska), którą zajmujemy się od kilkunastu lat.

Ciągła styczność z wodą i naturą sprawiła, że w temacie chemii wody, filtracji i zależności między parametrami mamy bardzo duży bagaż doświadczeń i wiedzy, którą przekładamy na ogrody wodne. Dzięki niej każde oczko wodne / staw kąpielowy / basen, czy też inne atrakcje wodne, które wykonujemy, mają profesjonalnie dobrany system filtracji dzięki czemu woda pozostaje cały czas krystalicznie czysta i pozbawiona inwazji glonów (bez stosowania żadnej chemii).

Firma cały czas prężnie się rozwija i mocno inwestuje w park maszynowy, aby zapewnić Państwu profesjonalną usługę w krótkim czasie na najwyższym poziomie. Do każdego inwestora podchodzimy indywidualnie. Zaufało nam wiele instytucji publicznych dla których wykonaliśmy liczne zlecenia.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu zaawansowanych systemów nawadniania oraz wykonywania trawników rolowanych i sianych. Nasz zespół składa się z profesjonalnych pracowników posiadających duży zasób wiedzy specjalistycznej, staranne przeszkolenie i doświadczenie zawodowe. Ze względu na bardzo szeroką gałąź jaką jest ogrodnictwo, postanowiliśmy skupić się na tym co robimy najlepiej czyli:

  • budowie oczek wodnych/ stawów
  • kaskad /strumieni/ fontann
  • systemów automatycznego nawadniania
  • basenów
  • trawników

Zawężenie działalności pozwala nam się skupić w 100% na profesjonalnym wykonaniu usługi oraz dążyć do pogłębiania wiedzy nt. powyższych zagadnień.

Działamy w obrębie do 120km od siedziby firmy.

Znajdź nas